English
آیکون منو
.
توجه ! توجه!

زمان امتیازدهی به پایان رسید.


از  کارشناسان و مدیران محترم استانی تقاضا می گردد از تاریخ شنبه 95/8/08 الی دوشنبه 95/8/24 نسبت به بررسی و امتیازدهی بخش های مختلف واحد های صنعتی و خدماتی اقدام فرمایید، در غیر اینصورت امتیاز واحد به درستی محاسبه نمی گردد.

جهت تکمیل فرم ابتدا از طریق لوگوهای زیر واحدهای صنعتی و خدماتی را انتخاب نموده و سپس از طریق ورود کاربران با نام کاربری و پسورد خود وارد شوید و روی تایید گروه های مختلف کلیک نمایید و از لیست موجود قسمت ویرایش را بزنید تا واحد صنعتی یا خدماتی مورد نظر را بررسی و امتیازدهی نمایید.بهتر است برای این کار از مرورگرهای firefox و IE9 به بعد استفاده شود. درصورتی که بخواهید قسمت نواقص را تکمیل فرمایید فایل ها را به حداقل حجم برسانید (مجموع کل فایل های ارسالی توسط هر واحد صنعتی یا خدماتی تنها تا کمتر از 20 مگابایت می تواند باشد ).
در مورد واحدهای صنعتی فایلهای نواقص در انتهای فرم قابل بارگذاری می باشد، ولی در واحدهای خدماتی در هر قسمتی امکان اضافه کردن فایل موردنظر امکانپذیر  می باشد.
کاربران محترم توجه فرمایید درانتها باید فیلد "وضعیت بررسیرا به حالت "بررسی مدیرکل استان"تغییردهید تا بعد از آن مدیرکل با نام کاربری خود وارد و تایید نهایی را انجام دهد
 


 

 
.
.